Європейські ринки в середу демонструють значний спад, відображаючи реакцію інвесторів на зростання числа випадків зараження коронавірусом у світі.


До середини торгів лондонський індекс FTSE опустився на 0,4 відсотка, паризький CAC-40 - на 1,1 відсотка, а франкфуртський DAX - на 0,7 відсотка.


Азійські ринки в середу демонстрували змішану динаміку. Токійський індекс Nikkei закрився зниженням на 0,7 відсотка, гонконгський Hang Seng виріс на 0,5 відсотка, а шанхайський Composite виріс на 1,7 відсотка.

Сіднейський S & P / ASX опустився на 1,5 відсотка, Сеульський KOSPI - на 0,2 відсотка, а тайванський TSEC виріс на 0,6 відсотка.

Мумбайський Sensex до вечора втратив 0,9 відсотка.

Нафтові ринки в середу також знаходяться на негативній території: американська сира нафта торгується по 40,51 долара за барель, опустившись на 0,2 відсотка, а еталонна нафта марки Brent опустилася на 0,2 відсотка до 42,99 долара за барель.

Ф'ючерси на американські індекси Dow Jones і S & P 500 демонструють спадний тренд, а NASDAQ залишається практично незмінним. Напередодні Dow втратив 397 пунктів.