Міністерство сільського господарства Шверіну в німецькому регіоні Мекленбург-Передня Померанія вирішило боротися з африканською чумою свиней. Ця північно-східна адміністративно-територіальна одиниця Німеччини поставить стіну на польсько-німецькому кордоні. Першу ділянку захисної огорожі вже раніше побудовано вздовж автомагістралі А11 Берлін-Щецін, повідомляє polskieradio.


Як повідомляє мекленбурзьке сільськогосподарське відомство, спорудження 50-кілометрового відрізка почнеться 13 липня в ґрайфсвальдському повіті. Спочатку огорожу будуватимуть на територіях, що належать державі, але вже ведуться переговори з приватними власниками ґрунтів та лісів.

Місцеве Міністерство сільського господарства стверджує, що огорожа на польсько-німецькому кордоні є превентивною, і має на меті запобігти можливому проникненню диких свиней, заражених африканською чумою свиней, з Польщі до Німеччини.

За даними польського головного ветеринарного лікаря, протягом останніх кількох місяців поблизу німецького кордону не було спалаху АЧС.

 

Досі 120-кілометровий паркан на польсько-німецькому кордоні поставила земля Бранденбург та 128-кілометровий - Саксонія. Бранденбург планує замінити паркан мурованою стіною.