Одесити і гості міста продовжують наполегливо ігнорувати рекомендації головного управління Держпродспоживслужби не купатися в морській воді через те, що там знову виявлено кишкову паличку. На цей раз заборона на купання торкнувся всіх міських пляжів.


Останні лабораторні дослідження якості морської води виявилися невтішними. Санітарно-мікробіологічні показники морської води не відповідають гігієнічним нормам, в зв'язку з чим морське водокористування на пляжах міста не бажано. Рекомендації діють до особливого розпорядження Держпродспоживслужби.

 

Тим часом, до відпочиваючих на пляжах новини про кишкову паличку, мабуть, не доходять. Наразі, на самих пляжах, як на міських так і орендованих, ніяких інформаційних табличок з цього приводу немає, розповідає "Думская".

 

 

Проте, за статистикою яку надає Одеський центр лабораторних досліджень, рівень захворюваності на гострі кишкові інфекції по області за останній тиждень знизився на 13,6%. Основна категорія хворих - діти до 17 років, з яких 48,6% це малюки до чотирьох років.

Близько 18% хворих пов'язують кишкові інфекції з вживанням домашніх страв, які були приготовлені з порушенням технології і зберігання, 16,3% - з вживанням немитих овочів і фруктів. Решта звинувачують в події куплені на стихійних ринках молочні та м'ясні продукти, яйця і в'ялену рибу. Чи пов'язує  хтось з пацієнтів захворювання з купанням в морській воді - невідомо.