Карантин в Україні можуть продовжити ще на місяць. Наступного тижня Кабінет міністрів розгляне відповідне рішення.

Про це РБК-Україна повідомило джерело.

"Кабмін розгляне питання продовження карантину на наступному тижні. Не в цю середу. Приблизно на місяць", - повідомило джерело.

В Україні зараз діє адаптивний карантин. Він передбачає, що кожен регіон може послаблювати заходи залежно від ситуації на місці.

Нагадаємо, минулого разу карантин продовжили 17 червня, він буде діяти мінімум до 31 липня.

 

Водночас адаптивний карантин у Києві за збереження поточних показників захворюваності COVID-19 може тривати ще півтора року (тобто до кінця 2021-го).

Про це заявив керівник столичної Держпродспоживслужби Олег Рубан у коментарі «Сегодня».

«Станом на зараз у Києві стабільно високі показники захворюваності. І про жодне послаблення карантину наразі не йдеться», - зазначив Рубан, додавши, що термін продовження карантину після 31 липня в столиці визначатиметься за рівнем захворюваності.

«Ті цифри, які ми бачимо й аналізуємо сьогодні, не тішать. За таких показників в адаптивному карантині ми будемо перебувати найближчі півтора року», - додав чиновник.

 

Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилась ще на 112 людей. Один хворий помер. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.