У Польщі розпочався другий етап польсько-американських військових навчань Defender-Europe. Військові маневри проходять на полігоні в місцевості Дравсько-Поморське, що в північно-західній частині країни.


 

 


Цього разу в навчаннях беруть участь 6 тис. солдатів, в тому числі 4 тис. зі США. На  полігони у Дравсько-Поморське прибудуть американські бойові машини піхоти США «Bradley» і важкі танки «Abrams». У ході навчань солдати відпрацьовуватимуть сценарій перевірки готовності польських і американських військ до взаємодії в рамках загальної бойової операції, розповідає polskieradio.

 

Кількадесят одиниць американської техніки спочатку були призначені до участі в навчаннях у Німеччині, але через коронавірус план маневрів зщмінено, а кількість навчальних солдатів скорочего до півтисячі.

Командування навчаннями перейняла американська Перша танкова кавалерійська дивізія. Солдати з-за океану проведуть у Польщі понад місяць. На вівторок заплановано зустріч міністра національної оборони Польщі Маріуша Блащака з міністром армії США Райаном Маккарті.

Defender-Europe - це міжнародні навчання, організовані Командуванням армії США у Європі.