Ракета-носій Minotaur IV  стартувала в середу з космодрому в Вірджинії з місією NROL-129 для Національного управління військово-космічної розвідки і Космічних військ США.


Оскільки діяльність Національного управління військово-космічної розвідки зазвичай носить секретний характер, подробиці про місію NROL-129 і її кінцевий пункт призначення невідомі, пише Голос Америки.


«NROL-129 підтримує загальну місію Національного управління військово-космічної розвідки з надання розвідувальних даних політичному керівництву США, розвідувальному співтовариству та Міністерству оборони», - повідомляється в прес-релізі місії.


24-метрова ракета-носій Minotaur, вироблена концерном Northrop Grumman, складається з чотирьох ступенів. Ракета була представлена ​​в квітні 2010 року і з тих пір виконала сім успішних місій.


Запуск був проведений зі стартового майданчика Середньоатлантичного регіонального космопорту (Mid-Atlantic Regional Spaceport, MARS) на острові Уоллопс. Туристичний центр НАСА на час запуску був закритий.