Вдягнув капці й ти вже на роботі - для багатьох переїзд за домашній робочий стіл на початку пандемії COVID-19 був наче стрибок в крижану воду. Потрібно було звикнути до нових процесів, організації в часі й декількох факторів, що відволікали чи заважали працювати. Дистанційна робота - це також новий погляд на приватне життя колег й ті чи інші технічні труднощі.

 


Garden Studio - "Садова студія", Торонто

Не так вже й погано

Більшість найманих працівників, схоже, добре адаптувалися до нової реальності. Про це свідчить дослідження німецької лікарняної каси DAK. Якщо до пандемії 21 відсоток працівників регулярно відчували стрес на роботі, то під час коронавірусної кризи таких було лише 15 відсотків.  Кількість працівників, які ніколи або лише іноді відчувають стрес, зросла з 48 до 57 відсотків.

В опитуванні, проведеному дослідницькими інститутами IGES та Forsa на замовлення лікарняної каси DAK, взяли участь по сім тисяч найманих працівників. З тих, що регулярно працюють з дому, 56 відсотків зізналися, що це продуктивніше, ніж робота в офісі.

Дві третини сказали, що завдяки дистанційній роботі вони змогли краще поєднати робочі та родинні обов'язки. Приблизно стільки ж осіб позитивно оцінили додатковий час, який з'явився завдяки тому, що більше не треба діставатися до роботи.

"Робота з дому не лише знижує ризик заразитися вірусом, але й позитивно впливає на душевну рівновагу", - підбиває підсумки голова правління DAK Андреас Шторм.

 

Garden Room - "Садова кімната", Бельгія

 

Але...

 

Позитивні здобутки потрібно використати в майбутньому, "не відкидаючи негативних аспектів віддаленої роботи, які теж присутні", - каже Шторм.

Кожному другому бракує чіткої межі між роботою та приватним життям. Серед опитаних у віці між 18 та 29 роками на це скаржиться більшість - 52 відсотки. Три чверті сумують за спілкуванням з колегами.

Попри це більшість опитаних не хочуть розставатися з дистанційною роботою: 76 відсотків найманих працівників, які від початку пандемії регулярно працюють вдома, хочуть і в майбутньому так працювати - принаймні частково. До подібних висновків дійшло нещодавно й інше дослідження, проведене німецьким Інститутом Фраунгофера (IAO).

 

Поштовх дигіталізації завдяки коронавірусу 

 

Дослідження лікарняної каси DAK виявило ще один позитивний побічний ефект пандемії: більшість роботодавців (57 відсотків) помітно розширили можливості дигіталізації робочого процесу. Найбільший поштовх відбувся серед компаній-лідерів у питаннях дигіталізації, тобто тих, що з досвіду і без того швидко та широко впроваджують цифрові технології.

Але й фірми, що дещо пасли задніх в питаннях дигіталізації, зреагували на кризу. До галузей, що під час кризи коронавірусу особливо розширили та продовжують розширювати можливості цифрових робочих процесів, належать банки та страхові компанії (80 відсотків) та ІТ-галузь (75 відсотків). Дещо вище середнього відреагували автомобільна галузь, культура та ЗМІ (по 68 відсотків кожна).

Як наслідок, COVID-19 може справді довгостроково змінити спосіб нашого професійне життя.

 

Журнал архітектури та дизайну DeZeen у ногу з часом показав найкращі "домашні офіси на задньому дворі". 

 

Brexit Bunker - "Брексіт-Бункер", Лондон

 

The Light Shed - "Сарайчик світла", Лондон

 

Writer's Shed - "Письменницький сарайчик", Мельбурн

 

Writer's Studio - "Письменницька студія", Осло