1 серпня біля селища Опішня, що на Полтавщині, поліцейські знайшли Романа Скрипника. Полтавського втікача, який взяв у заручники поліціянта, згодом відпустив його й втік, шукали 9 днів. Під час спецоперації його застрелив снайпер. Про це повідомили в обласній поліції.

 

Близько 2:00 1 серпня патрульні розшукали полтавського втікача Романа Скрипника. Чоловік переховувався у нежитловому будинку на околиці селища Опішня.

Чоловік почав тікати, однак поліцейські переслідували його. Коли наздогнали, Скрипник дістав гранату і почав погрожувати, що підірве її. У заручники знову взяв поліцейського. Романа Скрипника ліквідував спецназ КОРД - його застрелив снайпер. Після цього, граната, яку погрожував підірвати Скрипник, - вибухнула. Заручник встиг відскочити и лишився живим. Решта поліцейських також. Про це повідомив речник обласної поліції Роман Грішин.

В обласній поліції уточнили, що Роман Скрипник був втомлений та "здичавілий", бо 9 днів переховувався від поліцейських.

 

 

Нагадаємо, полтавські правоохоронці 23 липня намагалися затримати Романа Скрипника за підозрою у крадіжці авто, але він чинив опір. Скрипник дістав гранату, взяв у заручники поліцейського та погрожував підірвати її, якщо його не відпустять. Після перемовин рядового поліцейського замінили на начальника карного розшуку Віталія Шияна.

Скрипнику надали автівку і він зміг виїхати за межі міста з заручником. Потім він залишив поліцейського та машину на дорозі та втік у ліс.

Правоохоронці не могли знайти його понад тиждень. Раніше Роман Скрипник був судимий за дрібну крадіжку, шахрайство, зберігання наркотиків.