У Луцьку не запроваджуватимуть жорсткого карантину через віднесення міста до червоної зони державною комісією з питань ТЕБ та НС.

Про це йшлося 3 серпня під час засідання позачергової 90 сесії Луцької міської ради, повідомляють Волинські новини.

Депутати розглянули проєкт рішення про незгоду на запровадження додаткових обмежень у зв'язку з рішенням державної комісії ТЕБ та НС щодо віднесення Луцька до червоної зони епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19.

 

Станом на ранок, 3 серпня у Луцьку не виїхали у рейс 70 маршруток. Про це Суспільному телефоном повідомила головна спеціалістка відділу логістики Луцької міської ради Інна Артемчук.

Частина перевізників не вийшли через попередження від поліції про штрафи, - каже спеціалістка. Через брак автобусів маршрутки у місті переповнені.

 

У Луцьку через попередження поліції не виїхали у рейс 70 маршруток

Фото Суспільне Волинь

 

Зі слів Інни Артемчук на лінії сьогодні курсують усі тролейбуси від Луцького підприємства електротранспорту. Також у рейс виїхали деякі маршрутки. "Їздять зараз маршрутки №26, 28, 31, 32. Вийшли у рейс дві маршрутки №24 та 1 автобус №11", - уточнює спеціалістка.

У відділі логістики Луцької міськради кажуть: два найбільших перевізники, які мають 70 автобусів."У поліції дали попередження перевізникам, що штрафуватимуть. Стояли на виїзді", - каже Інна Артемчук.

 

У Луцьку через попередження поліції не виїхали у рейс 70 маршруток

Фото Суспільне Волинь

 

Водночас у Луцькій міській раді заявили що нададуть безкоштовну юридичну допомогу стосовно оскарження «карантинних» протоколів, складених поліцією на підприємців.

Про це у фейсбуці заявив радник міського голови Ігор Поліщук.

«Усім підприємцям, підприємствам, установам та організаціям щодо яких поліцією буде складено протокол про порушення правил карантину у зв'язку з безпідставним внесенням нашого міста до "червоної" зони буде надано повний спектр юридичних послуг по захисту в суді та оскарженню вказаних протоколів.