Чергове затримання у справі ексміністра транспорту Польщі та колишнього керівника Уравтодору Славоміра Новака.

За розпорядженням варшавської прокуратури органи затримали польського підприємця Алєксандра Д. За словами речниці Окружної прокуратури у Варшаві Алєксандри Скшиняж, чоловікові висунули обвинувачення в обіцянці вручення незаконної матеріальної вигоди, повідомляє Польське радіо. 

«Затримання здійснено у межах розслідування проти Славоміра Н. та інших підозрюваних. Алєксандр Д. - це особа, яка представляє польську компанію, яка хотіла отримати контракт на побудову і ремонт однієї з автодоріг в Україні. Після приведення до прокуратури Алєксандрпу Д. висунуть обвинувачення в обіцянні надання матеріальної вигоди у великій кількості Славоміру Н.».

Прокуратура не повідомила, чи будуть чергові затримання у цій справі, бо заходи є конфіденційними.

 

Після рішення суду Славомір Новак перебуває під тимчасовим арештом. Його захист оскаржив це рішення. Судове засідання у цій справі ще не відбулося.

Екскерівника Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодору) у 2016-2019 роках Славоміра Новака затримали у зв'язку із обвинуваченнями у корупції разом із двома іншими чоловіками - підприємцем з Ґданська, якого також арештували та ексочільником підрозділу спецпризначення GROM, який вийшов на волю після внесення застави.

Слідчі з України стверджують, що під час роботи на своїй посаді в Укравтодорі Славомір Новак незаконно брав хабарі за замовлення на побудову доріг. У корупційних схемах брали участь двоє інших чоловіків. Оскільки справа стосується осіб, пов'язаних з Польщею, до розслідування приєдналися польські правоохоронні органи.