У Хабаровську учасники акцій на підтримку арештованого екс-губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала зіткнулися з несподіваною перешкодою. Як повідомляє в середу, 5 серпня, онлайн-видання Znak.com, невідомі відкрили люки на вулицях, по яких традиційно проходить хода, повідомляє DW.

Один з таких люків, розташований на вулиці Пушкіна, ледь не став причиною травми для чоловіка, котрий туди провалився.

Відео цього інциденту виклав на YouTube один з очевидців. За його словами, це вже третій подібний випадок на протестах в Хабаровську.

 

 

За оцінкою Znak.com, незважаючи на дощ, 5 серпня на чергову акцію на підтримку Фургала в Хабаровську вийшли кілька сотень людей. Вони скандували гасла "Я, ми - Сергій Фургал" і "Фургал, ми з тобою!" Як і в попередні дні, їх підтримували сигналами проїжджаючі мимо автомобілісти.

 

 

Провокатори на протестах в Хабаровську

 

Раніше, 16 липня, Хабаровське онлайн-видання повідомило про те, що, на думку кореспондента видання, до мітингувальників раз у раз намагаються приєднатися провокатори, щоб зарядити "правильну" кричалку. "Вимога звільнити Сергія Фургала на цьому тлі іноді бачиться просто ширмою, за якою ховаються зовсім інші люди з абсолютно відмінними переконаннями", - вважає кореспондент dvhab.ru.

За інформацією видання Znak.com, кількох провокаторів учасники ходи вирахували в своїх рядах і 4 серпня. Їх освистали, після чого в справу втрутилася поліція.