Національна податкова адміністрація Польщі повідомляє, що останнім часом під час митного контролю на польсько-українському КПП Медика-Корчова було виявлено значні фінансові суми, які без відповідних дозволів намагалися ввезти до Польщі громадяни України.


Про це повідомила заступниця речника Палати податкової адміністрації в Ряшеві Аґнєшка Сіви: «Працівники НПА під час контролю двох громадян України, які подорожували приватним автомобілем, виявили значні суми грошей: в одного чоловіка вилучено 15 тисяч євро та 4 тисячі гривень, а в другого - 19 тисяч євро і 100 тисяч гривень». У зв'язку з тим, що іноземці перевозили значні суми готівки без відповідного дозволу, кожного з подорожувальників покарано штрафом 5200 злотих, повідомляє Польське радіо.

 

За словами Аґнєшки Сіви, на цьому ж КПП під час контролю вантажного автомобіля, яким керував громадянин України, виявлено 75 тисяч британських фунтів. «Готівка була схована в різних місцях в кабіні автомобіля. Водій заплатить штраф 26 тисяч злотих», - додала заступниця речника Палати податкової адміністрації в Ряшеві.

Відповідно до чинного законодавства, особи, котрі перетинають державний кордон, мають обов'язок декларувати у письмовій формі ввезення до Польщі та вивезення з країни валютних цінностей, вартість котрих перевищує 10 тисяч євро. За порушення цього обов'язку загрожує штраф.