Суд центрального району Мінська заарештував на 10 діб діджеїв Кирила Галанова та Владислава Соколовського, які під час "Дня відкритих дверей закладів додаткової освіти" ввімкнули пісню Віктора Цоя "Перемен", повідомляє Тut.by.

 

Владу та Кирилу закидають дві статті:  ст. 17.1 (Дрібне хуліганство) та ст. 23.4 (Непокора законному розпорядженню або вимозі посадової особи). Поки адвокат знайомиться з матеріалами справи, мама і дівчина Влада обговорюють затримання.

Ірина Олександрівна тільки вранці повернулася з дачі, вона вже подивилася відео з вчорашнього вечора в парку і не розуміє, за що судять хлопців.

- Хуліганство? Вони ж тільки включили музику. Я б довічно тоді сиділа, дуже люблю слухати музику, - дивується мама Влада.

Про те, що після суду Владислав може бути звільнений, мама спокійно міркує:

- Сьогодні робота одна, завтра інша. Головне - не боятися.


Суддя  зачитав протокол. У ньому сказано, що Соколовський «в присутності великої кількості людей, маючи умисел на порушення громадського порядку і нормальної діяльності управління ідеологічної роботи адміністрації Центрального району Мінська, умисно зірвав святковий концерт, що виразилося у відключенні звуку під час виступу артистів і включення композиції, що не відповідає формату даного заходу ».

А далі Соколовський був затриманий співробітниками міліції - і його непокору виразилося в тому, що під час затримання за дрібне хуліганство звукорежисер «намагався втекти, розмахував руками, поводився нахабно і зухвало».

- З приводу затримання - абсолютна брехня, - заявив Соколовський.

Він розповів в суді, що вчора близько 19.00 включив пісню «Перемен».

- Чесно кажучи, я так і не зрозумів, що це було за захід. Виступаючі теж не особливо розуміли, що відбувається, - стверджує Владислав Соколовський.
За його словами, їм до кінця вечора не було надано сценарій концерту - і о 19.00, дочекавшись закінчення виступу баяніста, Соколовський включив пісню.

 

Нагадаємо, вчора під час районного свята в Київському сквері виступ баяніста Віталія Воронко несподівано перервала пісня «Перемен» Віктора Цоя.  Виявилося, співробітники Палацу дітей та молоді, які стояли за пультом, свідомо включили цю композицію. На руках хлопців були білі браслети. Владислав і Кирило заявили журналістам, що зробили це свідомо, тому що хочуть змін і готові до того, що завтра залишаться без роботи. Несподівану зміну в  програми присутні, яких на той час зібралося вже кілька тисяч, підтримали криками «Молодці!» і оплесками.

     

Відео TUT.BY.