Через проливні дощі, що обрушилися на південну частину Республіки Корея з початку серпня, загинули вже 17 осіб і ще 10 вважаються зниклими безвісти.

З початку серпня Південна Корея потерпає від сильних дощів, які призвели до повеней і обвалів. Міністерство адміністративного управління і безпеки країни прийняло рішення оголосити спеціальними зонами лиха місто Ансон провінції Кьонгідо, повіт Чхольвон-гун провінції Канвондо, міста Чечхон і Чонджу, а також повіт Имсон-гун провінції Чхунчхон-Пукто, міста Чхонан і Асан провінції Чхунчхон-Намдо, повідомляє всесвітнє радіо KBS.

За інформацією Центрального штабу по боротьбі зі стихійними лихами, надзвичайними ситуаціями і катастрофами, в це число входять жертви інциденту в районі греблі Ийімхо в провінції Канвондо, де потік води перевернув гумовий човен з рятувальниками, в якому знаходилися 5 осіб.

Згідно з наявними даними, вже близько 2,5 тисячі жителів країни змушені були залишити свої будинки через загрозу їх підтоплення і обвалення.

 

 

 

В даний час затоплені близько 1 900 будинків, а також близько 1100 скотарських ферм і зерносховищ. Під водою опинилися приблизно 8 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь.

Затоплено понад тисячу ділянок автомобільних шляхів і залізниць.

 

 

Сім регіонів РК оголошені спеціальними зонами лиха і отримають додаткову підтримку з бюджету центрального уряду. Однак, оскільки оцінка завданих регіонам збитків не завершена, можливе розширення цього списку.