Підозрювана у справі вбивства білоруського журналіста Павла Шеремета Юлія Кузьменко звинуватила генпрокурора Ірину Венедіктову в ігноруванні фактів, що доводять невинуватість її та Андрія Антоненка

Про це повідомляє "Рух опору капітуляції" у Facebook.

 

Кузьменко написала генпрокурору Венедіктовій, що та ігнорує об'єктивні факти, а нова група прокурорів у справі, призначена в травні ігнорує засідання.

Юлія Кузьменко наголосила, що прокурори з'являються на суди лише тоді, коли ті призначають продовження тримання під вартою у СІЗО її та Андрія Антоненка.

 

""Ви ігноруєте очевидні факти, чим дозволяєте і далі знаходитися на волі справжнім убивцям. Ви, не замислюючись, прирікаєте на страждання наших дітей і вбиваєте віру в правосуддя у кожного, хто слідкує за справою", - відзначила арештована.

 

"Ваша позиція, яка полягає у підтримці брехливості того, що відбувається, поряд із саботажем ваших підлеглих кидає тінь не лише на Вас, але й на президента України. Так само, як безпричинне тримання нас під вартою підриває довіру населення України у можливість правосуддя як у окремо взятих випадках, так і в цілому", - заявила Кузьменко.

 

 

 

 

 

 

Рух Опору Капітуляції

3 год · 

"Ви ігноруєте очевидні факти, чим дозволяєте і далі знаходитися на волі справжнім убивцям. Ви, не замислюючись, прирікаєте на страждання наших дітей і вбиваєте віру в правосуддя у кожного, хто слідкує за справою".

Юлія Кузьменко написала відкритого листа до Генерального прокурора України Венедіктової І.В. - https://bit.ly/33HWClN

Друзі! Нагадуємо, що сьогодні, о 19:00, ми збираємося під Офісом Генерального Прокурора на акцію «Прокурватура: совість - у розшуку!».

Приходьте!

https://www.facebook.com/100916064754659/posts/182297216616543/?sfnsn=mo

Світлина від Рух Опору Капітуляції.