Секретна служба США оприлюднила деталі інциденту зі стріляниною біля Білого дому у Вашингтоні, через який президент Дональд Трамп перевав пресконференцію.

Агенти Секретної служби США різко вивели президента США Дональда Трампа з його з брифінгу через повідомлення про стрілянину поблизу Білого дому. 

 

 

Секретна служба США підтвердила інцидент, заявивши, що "у чоловіка стріляв офіцер на 17-ій вулиці і Пенсельванія-авеню". Там додали, що офіцера і чоловіка шпиталізували до місцевої лікарні і підкреслили, що жодної небезпеки для Білого дому або офіційних осіб не було. Згодом спецслужба опублікувала деталі події, уточнивши, що підозрюваний підійшов до офіцера і заявив, що має зброю.

"Потім підозрюваний повернувся, агресивно побіг у сторону офіцера і зробив рух, щоб витягнути якийсь предмет з одягу", - розповіли у Секретній службі.

Згідно з повідомленням, після цього чоловік прийняв стійку стрілка, "наче збирався вистрілити". Тоді офіцер служби й здіснив постріл у його торс. Підозрюваному була надана перша допомога, дані про подію передані до поліції. Крім того, Секретна служба розслідуватиме дії свого офіцера.

 

 

 

Раніше Трамп сказав журналістам, що, "наскільки він розуміє", секретна служба США підстрелила підозрюваного, який був озброєний. Президент США зазначив, що не знає, чи були у цього чоловіка погані наміри щодо нього.

"Це може не мати нічого спільного зі мною", - сказав Трамп.

Він визнав, що ситуація є незвичайною, однак сказав, що вона не викликає у нього занепокоєння, оскільки "світ завжди був небезпечним місцем і це не щось унікальне".

Він повідомив журналістам, що під час інциденту його супроводжували до Овального кабінету за межами зали для брифінгів. Також на брифінгу виступили міністр фінансів США Стів Мнучин та директор з управління та бюджету Рус Вут. Двері при цьому були заблоковані.