Національне агентство з питань запобігання корупції заявило, що підписаний президентом закон про легалізацію грального бізнесу не може бути реалізований.

 

Про це повідомляє пресслужба НАЗК, інформує thebabel.

 

«Впровадження закону в такій редакції призведе до появи корупційних схем під час отримання дозвільних документів, зробить неможливою чесну конкуренцію та прозорі правила діяльності у сфері азартних ігор», - йдеться у повідомленні.

Там наголошують, що положення документу суперечать одне одному. Зокрема, у НАЗК повідомляють, що в підписаному законопроєкті є норма про те, що кандидатури на посади голови і членів комісії, яка буде регулювати цю сферу, на розгляд уряду вносить прем'єр, а інша норма - що це робить Комісія з питань вищого корпусу державної служби за результатами проведення конкурсу.

Окрім цього, у законопроєкті є й інші суперечливі моменти. Наприклад, існує невизначеність щодо кількості членів комісії з питань регулювання азартної сфери, а процедура її формування суперечить Конституції. Також чітко не визначені підстави для анулювання або отримання ліцензії, а процедура внесення плати за такі ліцензії є суперечливою, оскільки має два взаємновиключальні варіанти її внесення.