З вулиць Мінську повідомляє кореспондент "Свободи".

 

Міліціянти в чорному хапають людей на кінцевій станції метро «Каменная горка». Навпроти гіпермаркетів Green та Almi кілька десятків людей кричать на нападників «фашисти!». Сили безпеки застосовують легкі  шумові гранати. Вони кинулися на людей на зупинці, видавлюючи пасажирів, які чекають громадського транспорту. Перехід на станцію метро не дозволяється. Після цього поліцейські сіли в жовтий автобус МАЗ, який використовували на міських маршрутах, переїхали до Зеленого та продовжували розганяти людей.

У Мінську на вулиці Притицьких  ОМОН намагався схопити велосипедиста. Він кинув велосипед і втік, пізніше повернувся, щоб забрати велосипед. Молодий чоловік сказав "Свабоді", що вони хочуть затримати його, бо він для них видався легкою здобиччю.

В районі метро Пушкінська силовики повалили на землю молодого хлопця. 

Як видно на опублікованому TUT.By відео, хлопець кричить, що йому 15 років

 

 

 

Дівчина поруч зверталася до ОМОНівців: "Послухайте свою совість хоч раз".

До закликів звільнити молодого хлопця зверталися і водії автомобілів, але силовики викликали мікроавтобус з колегами і швидко відправили хлопця в салон авто.

В руках один з силовиків тримав гранату, поклавши палець на чеку.

 

 

А ось мінскі ДАІ-шники, які грають в сумерменів:

 

 

 

23:40

 

 


З вулиць Вітебська

 

Близько години тому у Вітебську відбулися масові затримки біля гіпермаркету "Зелений" в житловому районі Півдня на перехресті Чкалова та Воїнів-Інтернаціоналістів.

Автомобілі на вулицях іноді сигналять, але поодиноко. По дорогам  продовжують курсувати автозаки та автобуси МАЗ з ОМОНом.

 

 

З вулиць Бресту

 

У центрі білоруського міста Брест 11 серпня продовжили масові зіткнення протестувальників зі співробітниками ОМОНу. Відомо вже про понад 30 затриманих активістів.

Наразі силовиків стає все більше. Водночас демонстранти намагаються чинити запеклий опір ОМОНівцям.

 

 

 

З вулиць Гомеля

 

У Гомелі перекрили центр міста. Вантажівки внутрішніх військ МВС із військовослужбовцями рухаються по проспекту Перемоги. На проспекті Перемоги розпочалися масові затримки. Великий натовп поліцейських та солдатів внутрішніх військ бігла по алеї проспекту Леніна та хапали всіх. Великий загін ОМОНу рухається по проспекту Перемоги, люди тікають. На перехресті проспекту Перемоги та Кірова поліцейський автомобіль збив  чоловіка прямо на очах кореспондента "Свободи", він підвівся та втік, а за ним кинулись співробітники ДАІ.