Міністерство охорони здоров'я оновило правила навчання у школах в умовах карантину через пандемію COVID-19. Зміни стосуються носіння засобів індивідуального захисту.

 

Очільник МОЗ Максим Степанов під час брифінгу заявив, що відповідно до оновлених правил, учням перших-четвертих класів дозволять пересуватися приміщенням закладу освіти без використання маски або респіратора, пише Суспільне.

Він також зазначив, що в регіонах, які знаходяться у "помаранчевій" зоні, педагогам у процесі викладання навчальної дисципліни необхідно буде використовувати захисні щитки.

Якщо в "жовтій" або в "зеленій" зонах перебувають, в такому випадку просто дотримуватись відповідної дистанції", - підкреслив голова МОЗ.

 

Степанов також зазначив, що педагогів будуть допускати до приміщення навчального закладу лише після вимірювання температури. За словами очільника МОЗ, у разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби в учня, весь клас повинен піти на самоізоляцію.

МОЗ рекомендує встановити дозатори та антисептики лише на вході до приміщення, а учням - мити руки після кожного уроку.

 

Нагадаємо

  • Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що з 1 вересня школи відкриють, але вони працюватимуть тільки до того часу, поки не буде перевищений епідпоріг захворювання на коронавірус.
  • Раніше повідомлялося про чотири сценарії навчання у школах з 1 вересня в умовах карантину.
  • Також міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що ні діти, ні співробітники навчальних закладів не допускатимуться до школи з температурою, вищою за 37,2 градуса.
  • Міністерство охорони здоров'я змінило вимоги до носіння засобів індивідуального захисту вчителями. Замість масок вони використовуватимуть спеціальні щитки.