Зниження податкового навантаження на виробників сільськогосподарської продукції - це надзвичайно важливо для аграріїв.

 

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Вадим Івченко під час обговорення у Верховній Раді законопроєкту №3656 щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції.

Він, зокрема, зазначив, що після скасування спецрежиму оподаткування аграріям було багато чого обіцяно. Але сьогоднішні реалії показують зовсім іншу картину.

«В той час, коли південь нашої країни потерпав від посухи, держава не зробила нічого, аби допомогти сільгосптоваровиробникам. Навіть половина тих коштів, які були закладені в бюджеті агровиробникам, до аграріїв так і не дійшла. Я вже не кажу про інформаційну політику, яка б допомагала переходити одноосібникам до роботи як сімейне фермерське господарство. А вони могли б стати і платниками податків, і тими точками зростання, які б давали в сільській місцевості робочі місця», - зазначив народний депутат.

Вадим Івченко закликав парламентарів нарешті сприяти розвитку аграрного сектору.

«Зниження податкового навантаження на виробників сільськогосподарської продукції - це обігові кошти і оборотний капітал саме для дрібних фермерів. Також це унеможливить маніпуляції з ПДВ та зменшить зловживання. Тому цей закон необхідно ухвалювати. І ухвалювати в цілому!» - закликав Вадим Івченко.