Кока-Кола й тут конкурує з Пепсі, а слідом за ними йде Нестле з "екологічної" Швейцарії.

Звіт під назвою "Talking Trash" ("нести пургу", але буквально "говорити сміття") називає корпорації, що є найбільшими забруднювачами планети пластиком. Він зосереджується на порожніх обіцянках і піар-кампаніях щодо "зелених рішень" корпорацій.

 

 

 

У звіті критично оцінюються "добровільні екологічні зобов'язання" бізнесу, який водночас чинять опір законодавчій обов'язковій регуляції виробництва пластикової упаковки.

Звіт показує, як, зокрема, у США промисловість спромоглася перемістити провину за забруднення пластиком на споживачів, а відповідальність за переробку - на уряд, і водночас збільшення рівня переробки використовується як привід створювати ще більше пластику.

В Європі промисловість намагається відкласти Стратегію щодо пластику ЄС. Японська громадськість не знає, що країна просто експортує частину своїх пластикових відходів. Країни Південної Америки, особливо Уругвай, піддаються на відверте лобіювання, тоді як деякі країни Африки захлинаються у пластикових відходах від компаній, які агресивно збільшують присутність на континенті.

Джерело: світовий статистичний портал Statista (англійською), Тексти