У серпні президент Трамп видав указ, який фактично визначив запровадження цієї заборони.

 

Міністерство торгівлі США вводить заборону на будь-яке надання послуг з розповсюдження або підтримки китайських мобільних додатків WeChat і TikTok на національній території з 20 вересня.

Крім того, в Сполучених Штатах будуть заборонені платежі всередині WeChat.

З 20 вересня заборона торкнеться служби хостингу та доставки контенту для додатка WeChat, а з 12 листопада подібна заборона пошириться і на додаток TikTok. При цьому заборона не торкнеться американських компаній, що діють за межами Сполучених Штатів.

 

6 серпня президент США Дональд Трамп підписав указ, що забороняє будь-які транзакції між американськими компаніями і китайською компанією ByteDance, якій належить додаток TikTok. Передбачалося, що заборона почне діяти через 45 днів.

В указі говорилося, що «поширення в Сполучених Штатах мобільних додатків, розроблених  компаніями Китайської Народної Республіки, та що належать їм, продовжує загрожувати національній безпеці, зовнішній політиці та економіці Сполучених Штатів».

Трамп, посилаючись на Закон про міжнародні надзвичайні економічні повноваження, постановив, що будь-яка транзакція з ByteDance буде заборонена з 20 вересня. Подібний указ був виданий і в відношенні дії додатка WeChat.
Будь-яка компанія, яка порушила президентський указ, може зіткнутися з санкціями .