Коли учасники Маршу рухалися вулицею Сурганава в Мінську, вони помітили автозаки на сусідній вулиці та згуртувалися в ланцюг.

 

Поблизу Центру "Айсберг" почалися затримання, повідомляє  кореспондент "Свободи".

Велика кількість силовиків  в балаклавах оточили групу учасників маршу. Заблоковані силовиками, жінки згуртувалися і голосно кричали. Згодом почалися грубі затримання. Співробітник спецназу застосував удушливий метод проти однієї дівчини.

 

 

 

Під час затримання застосовували фізичну силу. З групи витягують жінок, які чинять опір, тягнуть по асфальту. Затримано понад сотню осіб.

 

 

Територія  фактично була зачищена силами безпеки.

Одна жінка, стоячи в ланцюзі, втратила свідомість, вона просто лежала на асфальті на тротуарі. Вона була оточена спецназом, ніякої допомоги. Силовики кажуть, що викликали швидку. Підбігла жінка, кричачи, що це її сестра і у неї епілепсія. Вона просить, щоб їй віддали сестру, але силовики її не пускаюли.

Близько сотні жінок, оточені силовиками, кричать: "Відпустіть". "Усі будуть затримані", - сказав співробітник спецназу. "Я пропоную вам піти самостійно".

Повідомляє "Чай з варенням":

 

 

 

На місці розгону були помічені дві машини швидкої допомоги. Лікарі допомагають жінкам, які втратили свідомість.
Активістку Ольгу Горбунову затримали під час Жіночого маршу. Раніше вона багато років керувала притулком для жінок Радослава.

 

Затримання Ольга Горбунової