У Німеччині кількість нових інфікувань коронавірусом сягнула найвищого показника з другої половини квітня. Інститут імені Роберта Коха (RKI) підтвердив 2297 нових інфікувань коронавірусом у Німеччині у суботу, 19 вересня.

"Після тимчасової стабілізації кількості випадків наразі можна спостерігати подальше збільшення кількості інфікувань серед населення в Німеччині", - йдеться в останньому звіті RKI.

 

Цього ж дня у Польщі вперше підтвердили більше тисячі нових інфікувань за добу. В країні зафіксували 1002 інфікування коронавірусом, 18 вересня у Польщі підтвердили 758 нових випадків, а 17 вересня - 837 заражень коронавірусом. Загалом з початку пандемії у Польщі зафіксовано 78,3 тисячі випадків інфікування, померли від COVID-19 2282 особи.

 

У Словаччині два дні поспіль реєструють рекордні для країни кількості заражень коронавірусом. За останню добу підтвердили 290 інфікувань, а ще днем раніше - 235. Загалом у країні інфікувались 6,5 тисячі людей, 39 померли.

 

У Литві добовий приріст випадків інфікування коронавірусом також сягнув рекорду. Напередодні в країні підтвердили 99 нових заражень. До цього у Литві фіксували максимально 60 заражень за добу і загалом зареєстрували 3,7 тисячі інфікованих та 87 летальних випадків.

 

У Данії також зареєстрували рекордні 589 заражень COVID-19 за останню добу. Це - найбільша кількість інфікувань в країні, де наразі зареєстровано 22 тисячі випадків інфікування коронавірусом та 635 летальних випадків.

 

У Франції у суботу, 19 вересня, підтвердили 13498 нових інфікувань коронавірусом. Це новий рекорд зафіксованої кількості інфікувань COVID-19 в країні за добу. Попередній рекорд зафіксували 11 вересня - тоді в країні підтвердили 9843 випадки зараження.

Франція, де мешкають 67 мільйонів людей, є однією з найбільш уражених коронавірусом країн Європи. За даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джонса Хопкінса, загалом в країні від початку пандемії зареєстровано 467,5 тисяч випадків зараження коронавірусом, померли понад 31,2 тисячі, а одужали - 92,7 тисячі людей.

Станом на зараз у Франції заборонені масові зібрання людей, масковий режим діє у навчальних закладах та в офісах. У Парижі та деяких інших містах носіння захисних масок запроваджено у громадських місцях, а також на вулицях. Зонами ризику визнані популярні серед туристів Париж та регіон Лазурового берега.

 

Згідно з останніми даними Університету Джонса Хопкінса (США), загалом у світі підтвердили понад 30,5 мільйона інфікувань коронавірусом, більше 952,9 тисяч смертей та понад 20,8 мільйона випадків одужання.