Співробітники правоохоронних органів США перехопили адресований президентові країни Дональду Трампу лист, що містив рицин - отруйну речовину. Підозрювану заарештували, коли вона намагалася потрапити до США з Канади на прикордонному переході в штаті Нью-Йорк, повідомляє CNN.

 

 Під час затримання в жінки виявили зброю. Наразі їй ще не висунули звинувачень, а розслідування справи триває. Ним займаються спільно Федеральне бюро розслідувань, Секретна служба і Служба поштової інспекції США спільно з колегами з Канади, повідомили телеканалу в ФБР.

За даними джерела CNN у правоохоронних органах, посилку з рицином до Білого дому надсилали з території Канади. Крім того, такі ж посилки направлялися і в інші федеральні будівлі. Наразі їх усі перехопили, жодної загрози життю людей немає, стверджують правоохоронці.

 

Нагадаємо, у суботу, 19 вересня, CNN з посиланням на два джерела в органах внутрішніх справ повідомила, що до Білого дому надійшов лист з отрутою.

Вся кореспонденція, що надходить в Білий дім, спочатку проходить попередню перевірку поза його межами. Нині розслідуванням події займаються Федеральне бюро розслідувань (ФБР) і Секретна служба США. Повідомляється, що лист було надіслано з Канади, його відправник поки не затриманий.

ФБР підтвердило факт перехоплення підозрілого листа.

"ФБР зі своїми партнерами із Секретної служби США і інспекції Поштової служби вивчають підозрілий лист, отриманий на поштовому об'єкті уряду США. В даний час немає відомостей про наявність загрози суспільній безпеці", - йдеться в короткому повідомленні, розміщеному в суботу в Twitter бюро.