Партія ВО «Батьківщина» представила кандидата в мери і першу п'ятірку списку на виборах до Київської міської ради. Список був затверджений на конференції київської міської організації партії.

 

Київ - місто для киян!

Місто із модернізованим житловим фондом та інфраструктурними мережами, справедливими тарифами, місто без заторів і впорядкованою забудовою, а ще - зелене та екологічно безпечне.

Таку передвиборчу програму Київської міської організації «Батьківщини» презентував кандидат на посаду київського міського голови Олексій Кучеренко під час партійної конференції.

Запевняє: до команди долучились найкращі фахівці своєї справи. 

 

Лідер Партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у своєму аудіозверненні до учасників конференції назвала найближчі місцеві вибори - шансом на зміни і можливістю перезавантажити некомпетентну місцеву владу.

 

У першій п'ятірці на виборах до Київради - фахівці найрізноманітніших напрямків. Приміром, Ольга Гуцуляк - корекційний педагог, і для себе вже визначила пріоритетні кроки.

Кандидати прогнозують: специфіка нового виборчого законодавства на місцевих виборах 2020 - матиме свій вплив. Але переконують: готові до конкурентної боротьби.

Нагадаємо, Партія «Батьківщина» офіційно заявила про висунення понад 45 тисяч кандидатів до рад усіх рівнів по всій країні. Чергові місцеві вибори в Україні відбудуться 25  жовтня.