На базі Аль-Удейд буде працювати загін «головних космічних операторів», в завдання яких входитиме управління супутниками і відстеження маневрів противника.

 

Нещодавно сформовані Космічні сили США розміщують свої війська на новому рубежі, яким став Аравійський півострів.

До складу Космічних сил тепер входить ескадрилья з 20 льотчиків, вперше розгорнута за кордоном - на авіабазі Аль-Удейд в Катарі.
Сили, створені за активної участі президента Трампа, є шостим видом збройних сил США і першим після створення ВПС в 1947 році.

«Ми спостерігаємо, як інші країни ведуть вкрай агресивну підготовку до переносу конфлікту в космос, - заявив Associated Press начальник підрозділу Космічних сил на базі Аль-Удейд Тодд Бенсон. - Ми повинні вміти конкурувати, захищати і відстоювати всі наші національні інтереси ».

Раніше в цьому місяці на базі Аль-Удейд відбулася церемонія приведення до присяги, на якій 20 військовослужбовців ВПС в оточенні американських прапорів і величезних супутникових антен вступили до лав Космічних сил.

Незабаром ще кілька людей приєднаються до загону «головних космічних операторів», які будуть керувати супутниками, відстежувати маневри супротивника і намагатися запобігти конфліктам в космосі.