На низці сайтів регіональних представництв Національної поліції почалися збої - вони або не працюють, або на них розміщуються фейкові новини. У Нацполіції заявили про незаконне втручання в роботу сайтів.

Сайт Національної поліції України тимчасово відключений.

 

На регіональних сайтах Національної поліції опублікували низку фейкових новин про надзвичайні події в різних регіонах. Пізніше сайти стали недоступними, а на Facebook-сторінках обласних управлінь з'явилося спростування.

Зокрема на сайті обласної поліції Львівщини 23 вересня з'явилася інформація про загибель трьох військових ЗСУ на Яворівському полігоні. Пізніше цю інформацію з сайту прибрали, потім - повернули, позначивши, що це фейк, а пізніше на Facebook-сторнці поліції Львівської області з'явилося офіційне спростування, водночас головний сайт львівської поліції не працює.

«Повідомляємо, що ця інформація є фейковою та не відповідає дійсності», - йдеться у повідомленні.

На сайті поліції Рівненської області з'явилося повідомлення, що у Вараші стався викид радіоактивних речовин на третьому енергоблоці Рівненської АЕС, а мешканців прилеглих сіл евакуйовують. Таке ж повідомлення опублікували на сайті Вараської міської ради. 

 

 

«На сайт Національної поліції здійснюється хакерська атака. Над проблемою працюють фахівці. Насправді ніяких викидів немає і ніяких тренінгів там не проводиться не проводиться», - кажуть у поліції.

Фейкова інформація про загибель американських військових радників з'явилася й на сайті Херсонської поліції.