Свій суботній марш мешканки Мінська приурочили "народній інавгурації" Світлани Тихановської.

 

"Всіх дратує колишній - більш нелегітимний! - йшлося  у зверненні. - Запрошуємо провести репетицію інавгурації Світлани Тихоновської. Давайте покажемо, хто наш президент! " Спочатку збір був призначений на 14:00 на площі Перемоги.

 

 Метро та наземний громадський транспорт не зупиняються на площі Перемоги в Мінську

А  коли туди прибули силовики, місце було негайно змінено - площа перед Комаровським ринком.

Міліція підійшла до журналістів, які працювали на марші жінок, і попросила їх триматися на відстані від сил безпеки.

 

На площу біля Комаровського ринку прибули однакові сірі автобуси з тонованими вікнами та два синіх. Поліція звертається до людей з мегафонів, що їхні збори заборонені.

 

Почались затримання

7 автобусів під'єхали до місця, де зібралося близько сотні жінок. силовики без ідентифікації в оливковій формі вийшли з автобусів, почалися затримання. Грубо затримали одну жінку за руки та ноги.

 

 

Затримано близько 10 жінок з квітами, повідомляє кореспондент "Свободи". Інші жінки розбіглися, ховаючись на Комаровському ринку. Силовики без ідентифікації побігли за ними, але там їх не спіймали та повернулися до своїх автобусів.

 

 

 

Автобуси із затриманими виїхали від Камаровського ринку. На вулиці  залишилось кілька десятків жінок, серед них Ніна Багінська з прапором та кілька десятків інших, вони спілкувалися з журналістами.