Курсант В'ячеслав Золочевський розповів, як йому вдалося вижити в авіакатастрофі військового літака Ан-26 поблизу Чугуєва 25 вересня. Про це, як повідомив голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер, хлопець сказав йому особисто в лікарні, пише Радіо Свобода.


«Сьогодні він (курсант В'ячеслав Золочевський - ред.) повідомив певні обставини, які допомогли зберегти йому життя: його накрило фюзеляжем, і вогонь не дістався до нього, тож він отямився та зміг покинути ту частину літака, яка палала у вогні», - розповів Кучер.

Він також повідомив, що на Харківщину продовжують прибувати родичі загиблих.

«Встановлено контакти з 20 сім'ями. З 16-ма сім'ями проведено зустрічі. Ще 4 - на телефонному контакті. Організовано розміщення, харчування, транспорт та супровід для всіх, а також медична та психологічна допомога», - повідомив він.

Голова ОДА зазначив, що вже визначено осіб, ДНК яких буде використано для експертизи тіл загиблих.

«Виходячи з мого спілкування з органами досудового розслідування, вже завтра (28 веренся - ред.) розпочнеться відбір зразків. Експертиза за всіма 25 особами буде проводитись у Харкові. На це потрібно буде 2-3 тижні», - додав Кучер.

 

Нагадаємо, вечері 25 вересня за два кілометри від військового аеродрому впав біля Чугуєва Харківської області літак Повітряних сил ЗСУ Ан-26. На борту літака 1977 року виробництва було 27 осіб - військові льотчики та курсанти університету Повітряних сил ім. Кожедуба. Вижив лише один курсант, зараз він перебуває у лікарні.

ДБР повідомило, що попередньо перевіряє чотири версії авіакатастрофи на Харківщині.