Сьогодні 71-й день після виборів президента в Білорусі. Весь цей час в країні не вщухають акції протесту, не припиняються затримання їх учасників.

Вчора був жіночий марш і демарш, а також акція протесту студентів. Не обійшлося і без брутальних затримань. З іншого боку - близько сотні машин проїхали в колоні з Мінська до Вітебська під державними прапорами Білорусі.

МВС Білорусі  повідомило, що вчора, 17 жовтня, за «порушення законодавства про масові заходи» затримали 58 осіб. Тільки в Мінську на студентському марші затримали і доставили в ОВД 43 осіб.

Нагадаємо, що тут також були затримані журналісти Вадим Заміровський і Всеволод Зарубін (TUT.BY і БелаПАН), Дар'я Спевак (Onliner). Як спочатку заявляв представник прес-служби ГУВС Мінміськвиконкому Роман Лашкевич, репортерів затримали для перевірки документів. Пізніше з'ясувалося, що проти них розпочато адміністративний процес, ніч вони провели на Окрестина, повідомляє TUT.BY.

 

 

Сьогодні в Мінську  Жовтнева площа вже перекрита металевими огорожами, уздовж яких чергують силовики. У багатьох на шоломах наклейки з офіційним прапором.

 

Фото: TUT.BY

 

В центрі вже зачинені низка торгівельних центрів.

З околиці  в сторону центру виїхали водомети і багато джипів з «рубежами»: