На мітингу протесту в Мінську пролунала серія вибухів, схожих на звуки світлошумових гранат.

 

Про це повідомляє "Свабода" з посиланням на "РИА Новости".

 

Водночас прес-секретар Мінського міськвиконкому Раман Лашкевич повідомив агентству, що силовики кілька разів стріляли в повітря гумовими кулями після того, як протестувальники почали кидати в них каміння.

За повідомленням кореспондента РІА "Новости", попереджувальні постріли пролунали, коли колона тисяч протестуючих підійшла до кордону правоохоронців на Партизанському проспекті, а потім направилася в протилежному напрямку до центру міста.

Силовики затримали одного з протестуючих, який підійшов до них занадто близько, а потім не вжив жодних дій. Перед кордоном у два ряди натягували колючий дріт.


Правоохоронці не дозволили нікому перетнути  Партизанський проспект, включаючи журналістів.

Після того як колона протестувальників  вперлася в загородження з водомета, колючого дроту та невідомих в шоломах, зі щитами і кийками, люди розвернулися в зворотній бік. У якийсь момент перпендикулярно їм виїхав мікроавтобус з невідомими в балаклавах. З транспорту хтось викинув на землю спецснаряд, і він вибухнув. Судячи з відео, ніхто не постраждав:

 

  

Відео TUT.BY

 

Запрацювало метро, та інтернет, люди починають потроху розходитись.

Одночасно почались поодинокі затримання, повідомляє TUT.BY

 

 

TUT.BY

Сьогоднішній великий марш завершився, повідомляє портал TUT.BY. В районі Малініна багато техніки з силовиками. Люди невеликими групками розійшлися.

Наразі правозахисникам відомі імена 70 затриманих у різних містах, список оновлюється.

 

Як проходив "Партизанський марш" у Мінську (Фоторепортаж "Свабода")