Всі бельгійські бари і ресторани з 19 жовтня 2020 року припинять свою роботу на чотири тижні.

 

Це потрібно для того, щоб впоратися з другою хвилею коронавірусу. Про це заявив прем'єр-міністр країни Александер Де Кроо, повідомляє  Reuters.

Бельгійський уряд також ухвалив рішення запровадити комендантську годину з півночі до 5:00 ранку, яка буде діяти протягом місяця.

"Цей вірус дуже сильно впливає на нашу країну", - заявив Де Кроо.

"Майбутні тижні будуть дуже важкими, але ми повинні прийняти ці заходи, щоб уникнути гіршого", - сказав він.

Вдома бельгійцям дозволено приймати не більше чотирьох чоловік за умови, що це будуть одні і ті ж люди протягом двох тижнів. Магазини можуть працювати, однак продаж алкоголю заборонена з 20:00.

Таким чином Бельгія вчинила подібно до Нідерландів, які зачинили свої бари і ресторани.

 

Швейцарський уряд на тлі погіршення епідемічної ситуації в країні оголосив у неділю, 18 жовтня, про запровадження нових карантинних обмежень, передає агентство dpa.

Як повідомляється, в країні з понеділка забороняється збиратися у групи понад 15 осіб у громадських місцях. Також громадян просять обмежити приватні вечірки. Уряд також поширив вимогу на носіння масок, які раніше необхідно було вдягати лише у громадському транспорті, на всі громадські приміщення, включно з магазинами, культурними центрами,лікарнями та церквами. Також вимога носіння масок поширюватиметься на всі залізничні вокзали, аеропорти, автобусні та трамвайні зупинки.

Люди, які зустрічаються в кав'ярнях чи ресторанах, також повинні бути в масці, якщо вони не сидять, не їдять і не п'ють. Крім того, для скорочення соціальних контактів, компаніям було рекомендовано дозволити співробітникам працювати вдома.