Президент США Дональд Трамп у понеділок, 19 жовтня, заявив, що люди втомилися постійно чути про коронавірус, згадавши у цьому контексті головного інфекціоніста США, доктора Ентоні Фаучі, пише DW.

"Люди втомилися від COVID. Вони кажуть: робіть що завгодно, тільки залиште нас у спокої. Люди втомилися слухати Фаучі і всіх цих ідіотів", - цитує видання Politico Трампа, який зробив цю заяву під час зустрічі з працівниками свого передвиборчого штабу.

 

Як повідомляє агентство AP, президент США назвав "катастрофою" доктора Ентоні Фаучі, який очолює Національний інститут алергії та інфекційних захворювань, входить в кризовий штаб Білого дому щодо коронавірусу і є провідним фахівцем з інфекційних захворювань в країні.

Втім, Трамп зазначив, що у випадку звільнення Фаучі з посади проблем може виявитися ще більше. "Щоразу, коли він з'являється на телебаченні, то це завжди виявляється такою собі шкідливою бомбою. Але якщо звільнити його, то бомба виявиться ще потужнішою", - зазначив Трамп.

Раніше американські ЗМІ неодноразово вказували на розбіжності в позиціях Трампа і Фаучі у поглядах на коронавірус, зокрема, щодо необхідності швидкого скасування обмежень і відновлення економічної діяльності під час першої хвилі COVID-19 в США.