Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій США (FEMA) утилізувало несправні апарати штучної вентиляції легенів, які передала Росія

Як повідомляє BuzzFeed з посиланням на представника агентства, апарати ШВЛ утилізували відповідно до вимог з утилізації небезпечних відходів.

 

45 апаратів ШВЛ були доставлені з Росії в США і розподілені по лікарнях Нью-Йорка і Нью-Джерсі, проте жодного разу не застосовувалися для лікування пацієнтів з коронавірусом через технічні проблеми. Спочатку їх не можна було використовувати без адаптера, якого не було в американських лікарнях, а потім в РФ в лікарнях згоріло кілька таких моделей.

 

У травні їх перемістили на склади.

Коли саме знищили апарати, не повідомляється.

 

Російські апарати ШВЛ були поставлені в США на початку квітня.

 

13 травня стало відомо, що штати Нью-Йорк і Нью-Джерсі, куди були поставлені російські апарати ШВЛ Авента-М, повертають їх в Агентство з надзвичайних ситуацій США (FEMA).

Апарати ШВЛ тієї ж марки могли стати причиною пожеж в лікарнях Москви і Санкт-Петербурга.

У відповідь на допомогу РФ США також відправили в Москву апарати ШВЛ.

 

У зверненні до держсекретаря США Майка Помпео, підписаному главами п'яти комітетів і підкомітетів Палати представників, висловлюється протест проти того, що кілька сотень американських апаратів ШВЛ були безкоштовно відправлені в Росію після закупівлі російських приладів, які не були готові до використання.