Обидва кандидати ведуть активну агітацію в ключових штатах, які можуть визначити результат виборів.

 

У президента Дональда Трампа і його суперника-демократа Джо Байдена залишився останній повний тиждень для проведення передвиборчої агітації.

Трамп в понеділок вирушає в Пенсільванію - один з ключових штатів, який часто відвідують обидва кандидати. У програмі президента виступ на мітингах в містах Аллентаун, Літіція і Мартинсбург. На цьому тижні він збирається зробити кілька поїздок в Мічиган, Пенсільванію і Вісконсін, а також відвідати Небраску, Арізону і Неваду.


Байден в понеділок залишається в рідному штаті Делавер, а у вівторок відправиться в Джорджію з зупинками в Атланті і Варм-Спрінгс. Візит в цей штат, де кандидати в президенти від Демократичної партії не перемагали з 1992 року, демонструє прагнення Байдена розширити електоральну базу своєї партії. Опитування показують, що за штат йде запекла боротьба.

Хоча Байден упевнено лідирує в загальнонаціональних опитуваннях, в таких ключових штатах, як Флорида і Пенсільванія, позиції кандидатів зближуються. У вівторок у Флориді виступить колишній президент Барак Обама, при якому Байден обіймав пост віце-президента.


За вісім днів до виборів в країні проголосувало вже понад 59,1 мільйона виборців. Згідно з даними проекту US Elections Project при Університеті Флориди, такий темп дострокового голосування може призвести до найвищого рівня явки за останні 100 років.