У Челябінську в суботу, 31 жовтня, стався вибух кисневої станції в міській лікарні №2, де лежать і хворі з коронавірусом. З медустанови вже евакуйовано понад 150 осіб. Пожежники ухвалили рішення про евакуацію.

 

 

150 осіб тимчасово розміщені в будівлі стадіону. Трьох реанімаційних пацієнтів евакуювали в міську клінічну лікарню №1. Ще 20 пацієнтів переводять в обласну клінічну лікарню №3 ", - йдеться в повідомленні прес-служби губернатора Челябінської області.

За повідомленням прес-служби МНС Росії, сталося загоряння кисневої будки 2 х 2 метри з сендвіч-панелей. Під час пожежі сталася розгерметизація двухкубового кисневого балона. 

Як повідомляє прес-служба мерії Челябінська, важких пацієнтів відвозять бригади швидкої допомоги і 16 реанімаційних бригад. Крім того, пацієнтів перевозять в інші лікувальні установи трьома автобусами. Пацієнтів супроводжують медики.

За даними оперативного штабу, попередні причини події - порушення в монтажі обладнання і його обслуговуванні. Житловий будинок, розташований поруч з лікарнею, буде обстежений.