У Мінську розпочався традиційний суботній "Марш жінок". Слідом на жіночий марш приїхали силовики. 

Міліционери через гучномовець повідомляють, що марш жінок є несанкціонованим, за що жінок можна притягнути до відповідальності. Колону знімає невідомий чоловік у цивільному.

 

 

Учасникці акції зібралися на площі біля кінотеатру "Білорусь" у Мінську.  Автобуси з працівниками служби безпеки стоять на сусідніх вулицях.

О 13:30 (12:30 за київським часом) жінки рушили колоною по вулиці Раманівська Слобода у напрямку до центру, скандуючи гасла на підтримку чесних виборів, політичних в'язнів та страйкуючих.

 

 

Сьогоднішній жіночий марш покликаний продемонструвати солідарність із страйкуючими. "Ми намагаємось закликати всіх приєднатися до національного страйкового руху та підтримати тих, хто вже страйкує", - йдеться у зверненні.

Також на марші випробували нове гасло: «Шчасьце бульбаша - жыцьцё без Лукаша» (Щастя бульбаша - життя без Лукаша)

 

Одночасно у центрі Мінська розпочався черговий марш людей з обмеженими можливостями. Учасники акції зібрались біля Червоного костелу. Серед них - відомий громадський активіст 83-річний поет Ян Гриб, люди в інвалідних візках, а також з милицями та тростинами. Демонстранти несуть квіти, біло-червоно-білі стрічки та прапори, плакати із написами: "Інваліди проти тортур", "Я заберу наших!" Хай живе Білорусь! » і інші.

Працівники міліції у формі спостерігають за тим, що відбувається. Мегафоном присутніх попередили, що акція є несанкціонованою.

 

 

 

Заголовне фото архівне "Свабода"