Країна зараз в такому стані, що потрібно припинити політичні сварки та з'ясування стосунків і дати ще один шанс на єднання в інтересах людей - доопрацювати бюджет таким чином, аби він служив кожному громадянину.

 

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час обговорення в парламенті проєкту Державного бюджету на 2021 рік.

«Кожен депутат сьогодні знає, що країна зараз перебуває у вкрай кризовому стані. Тому зараз сипати цифрами, показувати дефіцити бюджету немає потреби», - констатувала Юлія Тимошенко.

За її словами, проєкт потребує суттєвих змін, проте влада згаяла стільки часу, що найкраще ці зміни внести вже під час наступного читання - щоб встигнути ухвалити бюджет вчасно.

«Спробуємо ще раз в першому читанні всі разом, усім парламентом проголосувати, але до другого читання подати той бюджет, який дасть шанс країні, який дасть шанс кожній людині. Бо криза не у Зеленського, а криза - у кожного громадянина України. Або ми зараз це зробимо, або наступний бюджет для країни буде просто смертельним», - зауважила Юлія Тимошенко.