З нагоди сьомої річниці початку Революції Гідності кілька сотень активістів у Києві влаштували автомарш "Майдан - Феофанія". Вони рушили до лікарні, де наразі від COVID-19 лікується президент Володимир Зеленський.

 

Як повідомляє кореспондентка Суспільного Влада Прізова, вдень колона машин рушила з Європейської площі до лікарні. За її словами, близько двох сотень людей приїхали до "Феофанії", де наразі лікується від коронавірусної інфекції президент Володимир Зеленський.

 

Кілька сотень активістів прибули до "Феофанії", де лікується Зеленський

Фото Суспільне, Влада Прізова

 

Учасники акції запалили фаєри та висунули низку вимог, зокрема, розблокувати роботу НАЗК і НАБУ, а також "не нищити малий бізнес" у межах заходів з боротьби з COVID-19. Також на акції закликали звільнити з під варти Антоненка та змінити запобіжний Кузьменко.

 

Кілька сотень активістів прибули до "Феофанії", де лікується Зеленський

Фото Суспільне, Влада Прізова

 

На акції також був присутній український письменник та автор книги "Позивний "Бандерас" Артемій Кірсанов.

"Громадянська позиція наша полягає в тому, що ми бачимо зараз рух капітуляції, яким йде країна. Ми бачимо, що це, перш за все, зачіпає культурний фронт, і почалось все з того, як був зроблений секвестр  бюджету на культурні події. Потім якісь гроші тріумфально повернули, але це гра в наперстки, тому що насправді не повернули, а зрізали", - розповів культурний діяч.

 

Також учасники автопробігу привезли до "Феофанії" шини та шматки асфальту, які, за словами учасників акції з Рух опору капітуляції, символізують, що Зеленський "підсунув українцям замість ліків та апаратів ШВЛ", пише Еспресо.TV.