У неділю, 22 листопада, в Україні відбудеться другий тур виборів. Зокрема громадяни обиратимуть міських голів в 11 містах, а також депутатів 47 місцевих рад.

 

Про це повідомляє Центральна виборча комісія.

Загалом, повторне голосування 22 листопада відбудеться на 86 виборчих дільницях по УкраїніУ ньому зможуть взяти участь понад 42,9 тис. виборців.

У Дніпрі за посаду міського голови змагаються Загід Краснов, висунутий місцевою організацією партії «Громадська сила», та Борис Філатов, кандидат від партії «Пропозиція».

У Нікополі, що у Дніпропетровській області, сьогодні змагатимуться Руслан Олійник, кандидат від «Слуги народу» та Олександр Саюк з партії «За майбутнє».

Жителі Львова обиратимуть у неділю між чинним мером Андрієм Садовим та колишнім головою Львівської обласної держадміністрації Олегом Синюткою, що висувається від партії «Європейська Солідарність».

У Миколаєві до другого туру виборів пройшли Олександр Сенкевич від партії «Пропозиція» та Владислав Чайка, кандидат від «Опозиційної платформи - За життя».

У Полтаві за мерське крісло боротимуться «слуга народу» Сергій Іващенко та кандидат від «За майбутнє» Олександр Мамай.

Містяни в Ужгороді зможуть віддати свій голос або за самовисуванця Богдан Андріїв, або ж за Віктора Щадея ㅡ кандидата від партії «Слуга народу».

У Рівному за посаду мера сьогодні змагаються Олександр Третяк з партії «Європейська Солідарність» та Віктор Шаркизян, кандидат від місцевої партії «Рівне разом».

Жителі Черкас будуть обирати між Анатолієм Бондаренком з партії «За майбутнє» та Віктором Євпаком з партії «Голос».

У Слов'янську, що у Донецькій області в другий тур пройшли кандидати від «Опозиційного блоку» Вадим Лях та «Опозиційної платформи - За життя» Павло Придворов.

У Запорізькій області в місті Бердянськ громадяни зможуть віддати свій голос або за кандидата від партії «За майбутнє» Валерія Баранова, або за кандидата від«Опозиційної платформи - За життя» Олександра Свідла.

У місті Дрогобич Львівської області за мерство змагатимуться одразу два самовисуванці: Андрій Веселий та Тарас Кучма.