Офіційні дані ЦВК свідчать, що «Батьківщина» посіла друге місце за кількістю депутатів по всій країні, поступившись лише «Слугам народу». А це означає, що люди чітко сказали, кого бачать альтернативою чинній владі.

 

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час пресконференції в Києві.

«Ці місцеві вибори, як я і попереджала, були всеукраїнським національним референдумом довіри чи недовіри чинному президенту. Також це був загальнонаціональний референдум сприйняття, підтримки або непідтримки стратегічного курсу, який проводиться у нашій державі», - зауважила лідер партії.

Юлія Тимошенко переконана: те, що за партію влади проголосували лише 17,6%, означає, що понад 80% людей в країні виступили проти чинного курсу гібридної колонізації України.

«Народ України сказав своє «за» докорінну зміну стратегії на стратегію національного розвитку, зміцнення держави, за економічний націоналізм, за те, щоб уся політика держави була поставлена на службу кожному українцю», - упевнена лідер «Батьківщини».

Місцеві вибори 25-го жовтня, на думку Юлії Тимошенко, показали, що суспільство визначилося не тільки з несприйняттям монобільшості та її курсу, вони ще й чітко назвали альтернативу цій владі.

«Альтернатива цій владі - «Батьківщина», яка з усіх опозиційних сил отримала перемогу на цих місцевих виборах та привела до рад по всій країні 4 500 депутатів. «Батьківщина» сьогодні є альтернативою чинній владі не тільки кількісно, а й змістовно. », - наголосила Голова партії, нагадавши що її команда має стратегію докорінних змін державної політики.

Народ своїм голосуванням, зауважила Юлія Тимошенко, позбавив довіри нинішню центральну владу і «Слугу народу». Тепер, наголосила лідер «Батьківщини», потрібно, не гаючи часу, консолідувати всі зусилля місцевих громад і спільно започаткувати нову стратегію, яка відповідає національним інтересам.

 

 Юлія Тимошенко озвучила п'ять перших невідкладних кроків, які треба вжити, аби держава отримала шанс на розвиток. Вже на перших засіданнях рад усіх рівнів депутатам партії необхідно ухвалити спеціальні постанови, у яких:

1. Зобов'язати владу передбачити у Держбюджеті на наступний рік створення Фінансового фонду протидії COVID-19.

2. Чітко виписати невідкладні дії для президента, парламенту, уряду, місцевої влади, направлені на підтримку малих і середніх підприємців у період коронавірусу.

3. Наполягати на скасуванні центральною владою рішень, які суперечать нормальному розвитку освіти в Україні.

4. Вимагати від президента України анулювати свій підпис під законом про розпродаж сільськогосподарської землі, а від парламенту - скасувати цей закон як такий, що суперечить інтересам українців і стратегії розвитку фермерства в Україні.

5. Передати владі детально прописаний вичерпний перелік дій, які треба виконати, щоб мінімізувати характерні для кожного конкретного регіону країни екологічні загрози.

«Це лише перший перелік невідкладних питань. Але я одразу хочу сказати, що він буде значно більшим, коли ми почнемо працювати, вивчимо всю ситуацію в громадах та будемо формувати ті пріоритетні завдання, які треба вирішувати. І, безумовно, наша команда демонструватиме лідерство у служінні своїм громадам, українцям та Україні», - запевнила Юлія Тимошенко.