На одному з полігонів бойової підготовки, що на Херсонщині, відбулися практичні заходи перевірки бойової готовності передових авіаційних навідників, екіпажів вертольотів армійської авіації та мобільних резервів десантно-штурмових військ. Про це повідомляє служба зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України.

- Основним завданням для наших військовослужбовців став пошук, виявлення та знищення авангарду морського десанту умовного противника, - наголосив командувач об'єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв. - Зокрема, передові авіаційні навідники продемонстрували свої вміння та навички з надання цілевказівок вертольотам на знищення ворога і визначення місць для десантування, безпосередньо з «поля бою».

За словами командувача, для військовослужбовців, які несуть службу на південному напрямку, - це стало не лише хорошою перевіркою, а й можливістю вдосконалити злагодженість екіпажів вертольотів та взаємодію з іншими підрозділами родів військ.

 

 

Разом із тим, вертолітники відпрацювали вправи зі стрільби у польоті на малих висотах по знищенню наземних цілей умовного противника.

- Перевірка - це завжди добре, адже ми можемо оцінити реальний стан справ в угрупуванні військ, яке підпорядковане нашому Командуванню. Як командувач можу сказати, що діями підлеглих задоволений, - наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв. - Більшість військовослужбовців мають не одну ротацію до району проведення операції Об'єднаних сил та величезний бойовий досвід. Перевірка показує, що вони стають майстернішими у військовій справі, а також практично передають свій досвід молодим членам екіпажів та бойовим побратимам.