У Музеї Майдану переконані, що відповідальність за те, що Меморіал Героїв Небесної сотні досі не побудовано, мають розділити між собою президент, Генпрокуратура і уряд на чолі з прем'єр-міністром, незалежно від їхніх прізвищ. Про це йдеться у зверненні музею, оприлюденому 25 листопада.


"Відповідальність за те, що меморіал досі не побудовано, несе не музей, який навпаки робив усе можливе для його появи. Цю відповідальність повинні розділити: президент України, Генеральна прокуратура, уряд на чолі з прем'єр-міністром - незалежно від прізвищ цих посадовців. Звертаємося до них із закликом бути консолідованими й відповідальними", - пишуть у зверненні.

У музеї стверджують, що кожен крок щодо будівництва меморіалу здійснювався відповідно до закону і за принципами прозорості, підзвітності громадськості та інформування державних органів відповідної компетенції.

У музеї очікують від правоохоронних органів - Національної поліції, прокуратури, СБУ - належного й неупередженого проведення слідства для з'ясування всіх питань, що виникли. Водночас у музеї закликають ЗМІ та громадськість активно спостерігати за процесом слідства, запрошують ознайомлюватися з матеріалами та документами, наданими Національним музеєм Революції гідності.

Нагадаємо, що 23 листопада правоохоронці вдруге прийшли з обшуками у Національний музеї Революції гідності. Причиною обшуку стала «експертиза будівництва музею». 

 

Джерело: Тиждень.ua