Крістофер Кребс назвав «фарсом» твердження, що результати виборів в США були підтасовані за участю іноземних держав, пише ГА.

 

Крістофер Кребс, колишній глава Агентства з комп'ютерної та інфраструктурної безпеки (CISA) при Міністерстві внутрішньої безпеки США, в інтерв'ю телекомпанії CBS назвав безпідставними твердження, що машини для голосування, котрі використовувалися на нещодавніх виборах, піддалися маніпуляціям іноземних держав.

Сідні Пауелл, яка нещодавно була виключена з числа адвокатів Дональда Трампа, висунула конспірологічну теорію, що машини, створені в Венесуелі за запитом Уго Чавеса, допомогли демократам забезпечити перемогу Джо Байдена на президентських виборах. Вона і інші прихильники Трампа стверджують, що машини для голосування «передавали» голоси виборців Трампа - Байдену і що інформація про вибори в США зберігалася на серверах в Німеччині.

 

Кребс заявив: «Всі голоси, подані в Сполучених Штатах Америки, підраховувалися в Сполучених Штатах Америки. Точка, крапка". Він підкреслив, що не існує доказів, що будь-якої машиною для голосування маніпулювала іноземна держава. Кребс назвав ці твердження «фарсом».

Кребс, який раніше назвав минулі вибори «найбезпечнішими в американській історії», 17 листопада був звільнений президентом Трампом, який наполягає, що став жертвою маніпуляцій і він, а не Байден, переміг на президентських виборах.