Нещодавні місцеві вибори - це ревізія політичних сил і пошук альтернативи чинній владі.

Відтепер президентська команда не буде одноосібно формувати порядок денний країни, адже українці під час свого волевиявлення обрали головного опозиціонера країни.

Ним стала Юлія Тимошенко.

 

Про це на своїй Фейсбук-сторінці пише політолог Олег Саакян.

У своєму дописі він доходить висновку, що поки лідери «Євросолідарності» і ОПЗЖ грали на емоціях своїх прихильників, порушуючи теми, які розколюють суспільство, змагалися у тавруванні президента, його команди та прихильників, використовуючи свої значні фінансові та медійні ресурси, лідер «Батьківщини» обрала альтернативний шлях.

 

«Тимошенко передбачливо займалася винятково конструктивною критикою - критикуючи пропонувала. Цей підхід дозволив критикувати Зеленського, але не ображати його виборця і також зберегтися в центрі спектру.

Тим паче, що вона відпозиціонувалася від Порошенка і Медведчука ще за довго до того, як вони зайняли флангові позиції», - вважає Олег Саакян.

 

На його переконання, «слуги народу» відчувають падіння рейтингів і зменшення довіри через «недолуге врядування і відсутність швидких перемог». Саме тому українці перебувають в активній фазі пошуку ефективних професійних альтернатив.

«Із існуючих опозицій, організаційною і змістовною альтернативою такому стану речей має шанс стати «Батьківщина», за умов нарощення власного порядку денного», - підсумовує експерт.

 

Нагадаємо, за оприлюдненою на сайті ЦВК інформацією, на місцевих виборах 2020 року за партію «Слуга народу» проголосували 17.5% виборців, а «Батьківщині» Тимошенко віддали свої голоси 12.5% українців, що дало змогу команді провести 4500 обранців до місцевих рад різних рівнів по всій країні.