Сьогодні є очевидним, що система охорони здоров'я, яка недофінансовується майже на 40 мільярдів гривень, та система освіти, яка недофінансовується майже на 15 мільярдів гривень, сьогодні на межі колапсу. Насамперед ці питання бути вирішені у проєкті бюджету на 2021 рік.

 

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час виступу у Верховній Раді.

«Для фракції «Батьківщина» ці дві позиції є визначальними. Тому я звертаюся до керівництва парламенту та голів усіх фракцій взяти термінову перерву для того, щоб із запрошенням прем'єр-міністра пройти по ключових позиціях і визначитися, в якому кінцевому варіанті  бюджет вноситься на голосування в парламенті», - закликав народний депутат.

Сергій Соболєв наголосив, що питання місцевих бюджетів депутати вирішити змогли, а ось питання охорони здоров'я, освіти та науки залишилися відкритими.

«Наша фракція хоче розуміти, чи врахована наша позиція щодо фінансування боротьби з ковідом, щодо  виділення відповідних коштів на охорону здоров'я, на доплати лікарям, молодшому медичному персоналу і на доплати вчителям та працівникам дошкільних установ, які знаходяться на точно такій же передовій», - додав політик.

«Я думаю, що це є ключові передумови, з чим країна ввійде у наступний рік, і якою буде позиція «Батьківщини» з цих питань», - підсумував Сергій Соболєв.