У середу, 13 січня 2021 р., у Ватикані розпочалися щеплення від коронавірусу, що викликає недугу COVID-19. Про це повідомив Директор Ватиканського прес-центру, відповідаючи на запитання журналістів, повідомляє Vaticannews.

Для проведення кампанії пристосовано фойє залу Павла VI. Кампанія охопить громадян, працівників, пенсіонерів і їхні сім'ї, та відбувається на добровільній основі відповідно до заздалегідь оголошених критеріїв пріоритетності.

 

фото vaticannews

 

Як вже повідомлялося, пріоритет надано медперсоналові, правоохоронцям, літнім людям і персоналові, що частіше перебуває у контактах з громадськістю. Щеплення отримають громадяни, працівники та пенсіонери, а також їхні родичі, вписані до Фонду Медичної Допомоги. Кампанія відбувається повністю на добровільній основі, з неї виключені неповнолітні, беручи до уваги відсутність на даний час відповідних досліджень.

 

Водночас низка ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомляє, що у Ватикані вакцину отримав також Папа Римський Франциск. Однак офіційно Святий Престол цю інформацію поки не підтверджує.