Федеральне бюро розслідувань США перевіряє заяву свідка стосовно того, що жінка з Пенсильванії, під час штурму Капітолію ймовірно вкрала ноутбук з офісу спікера палати представників Ненсі Пелосі, аби продати його Росії.

 

Про це повідомляє babel з посиланням на  Business Insider 

За кілька днів після нападу на Капітолій, до ФБР зателефонував чоловік, який стверджував, що він колишній партнер Райлі Джун Уілямс.

«Він заявив, що Уільямс мала намір відправити компʼютер своєму другові в Росії, який потім планував продати його Службі зовнішньої розвідки Росії. Передача компʼютера до РФ не відбулась з невідомих причин. Він досі у Уільямс і вона могла знищити його», - йдеться у свідченнях.

Спеціальний агент Джонатан Лунд переглянув кадри зі штурму, на яких зображена жінка - ймовірно, це Уільямс. Вона дійсно була у будівлі, зокрема, поруч зі сходами в офіс Пелосі.

 

 

Поліція Пенсильванії розповіла із посиланням на матір Уільямс, що жінка зібрала валізу, поїхала невідомо куди, але пообіцяла повернутись за кілька тижнів. Правоохоронці припускають, що жінка втекла.

Минулого тижня повідомлялось, що під час штурму Капітолія вкрали ноутбук помічника Пелосі. Він зазначив, що компʼютер був із конференц-залу і використовувався тільки для презентацій. Проте наразі невідомо, чи це один і той самий ноутбук.