Німецькі природоохоронні організації Deutsche Umwelthilfe (DUH) і Німецький союз охорони природи та біорізноманіття (NABU) опротестували видачу дозволу на будівництво газопроводу "Північний потік - 2".

 

У понеділок, 18 січня, Федеральне агентство з морського судноплавства і гідрографії в Гамбурзі підтвердило агентствам dpa і Reuters отримання апеляції екологів. У зв'язку з цим дію дозволу на ведення робіт в німецьких територіальних водах тимчасово призупинено, вказується далі.

Відомство 15 січня видало дозвіл на подальше будівництво "Північного потоку - 2" в німецьких водах. Попередній дозвіл не давав можливості розпочати роботи до кінця травня. У відповідь екологи заявили про намір опротестувати рішення влади.

 

Роботи з укладання труб були призупинені в грудні 2019 року через санкцій США щодо європейських підрядників. Російське судно-трубоукладач "Академік Черський" прибуло з Находки в німецький порт Мукран ще в травні 2020 року, але датська влада заборонили будь-які будівельні роботи в районі острова Борнхольм, пояснивши це нерестом тріски. У грудні 2020  роботи поновилися, незадовго до Нового року було укладено труби на ділянці протяжністю в 2,6 кілометра в особливій економічній зоні Німеччини.